Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic flexi a50 sünger akustik ses yalıtım süngeridir. Duvar ve tavan kısımlarına uygulaması yapılabilir. Görüntüsü ile şık ve estetik bir görünüm elde edebileceğiniz vicoustic flexi a50 süngerler arasına kablo gizlemek mümkün olacağından daha verimli bir hale getirilebilir.

Vicoustic Flexi A50 Sünger Teknik Özellikleri

Yoğunluk : 26DNS
Ham madde : Poliüretan
Ebat : 50cm x 50cm
Kalınlık : 4 ve 5 mm
Renk : Anstrasit – İstenildiğinde belirli renklerde flok kaplama yapılarak istenilen renk elde edilir.

Vicoustic Flexi A50 Sünger Fiyatları

Fiyatlar kendinden yapışkanlı, renkli ve kalınlıklarına göre belirlenmektedir. İstediğiniz flexi süngere göre fiyat verilebilmesi için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

vicoustic flexi a50 süngeri

Vicoustic Flexi A50 Sünger

vicoustic flexi sünger fiyatları
renkli akustik flexi sünger
flexi ses yalıtım süngerleri

Akustik Flexi A50 Sünger Ses Yalıtımı

Yankı oluşabilecek ses kayıt odası, akustik kabin, stüdyo odası, sinema salonu vb. alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler bass ve tiz seslerin hakim olduğu alanlarda kullanılabilir.

Akustik ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi ortamda kullanılan akustik kaplama ürünlerinin uygulandıktan sonraki duruşudur. Sesin yutulmasını sağlamak için akustik sünger veya panel kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin uygulaması yapılırken ortamla uyum sağlayıp sağlamayacağına dikkat edilmesi gerekir.

Nasıl Uygulanır ?

Akustik kare flexi süngerler 50cm x 50cm ebadında ve 26 Dns yoğunluğunda olduğu için uygulamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı vicoustic kullanmak isterseniz arka yüzeyinde bulunan çift taraflı bandın korumasını kaldırıp uygulayabilirsiniz. Onun haricinde sünger yapıştırıcısı kullanmanızda mümkün. Bunun için akustik sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulayınız. Tüm bu işlemlerden önce alanın kuru ve temiz olduğundan emin olunuz.

vicoustic flexi kare süngeri
akustik flexi paneli
akustik flexi ses yalıtım süngeri