Akustik Ahşap Kapı

Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

Akustik Kapı Özellikleri

akustik kapı teknik detayları

Akustik Ses Yalıtımlı Kapı Fiyatları

Ses Geçirmez Kapı

Kullanım Alanları: Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simültane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, üç model ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

Akustik Kapı Fiyatları

Akustik kapı fiyatları istenilen kalınlık, ebat ve İçinde kullanılan ses yalıtım malzemelerine göre belirlenir. Tek kanatlı ve çift kanatlı üretimimiz mevcuttur. Kapılarımız sadece ahşaptan yapılır. Yangın kapısı, çelik kapı vs. yapmamaktayız.

Akustik fitiller, akustik kontrolü gerektiren kapılar için tamamlayıcı aksesuarlar olup, kapılarda akustik, hava, sızdırmazlık, böcek, ışık, duman ve yangın kontrolü sağlamak üzere tasarlanmışlardır. EN-1634-1 yangın, EN-1634-3 duman ve BS EN 140-3:1995 akustik sertifikalı, ahşap ve metal kapı çeşitlerine yönelik akustik fitilleri tedarik etmekteyiz.

akustik ahşap kapı
akustik ahşap kapı fiyat
AKUSTİK AHŞAP KAPI

Akustik Ses Yalıtımlı Kapılar

Ak-1 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , delik işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-2 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-3 serenleri 76mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak, dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-4 serenleri 64mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak , yatay derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. Tüm akustik yüzeyli kapılarımız, ahşap ses yalıtım kapı modellerine uygulanmaktadır.

AKUSTİK AHŞAP KAPI FİYATLARI
AHŞAP KAPI
Ses Geçirmez Kapı