Akustik Yanmaz Sünger

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır.

Akustik Yanmaz Sünger Fiyatları

Akustik yanmaz sünger fiyatı malzemenin kalınlık, yoğunluk, model ve ebadına göre belirlenmektedir. İstediğiniz veya kullanılması gereken malzemenin fiyatını öğrenebilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Viyol Yumurta Profil Sünger

Yanmaz Viyol Yumurta Sünger

Yanmaz Akustik Special Sünger

Yanmaz Akustik Special Sünger

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Yanmaz Akustik Düz Rulo Sünger

Yanmaz Akustik Düz Rulo Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

Yanmaz ses izolasyon süngerleri ses yutumu sağlayan akustik süngerlerdir. Uygulamalarda sık kullanılan bu süngerler poliüretan maddesinden üretilir ve yanmaz süngerlerdir. Gürültü ihtiva eden tüm ortamlarda akustik düzenleme amaçlı, jeneratör odalarında, kompresör kabinlerinde sanayi makinelerinin kabinlerinde, havalandırma kanallarında ses sönümleyici olarak kullanılırlar.

Akustik Yanmaz Sünger Ses Yalıtımı

Yüksek frekanslı ve orta derecedeki ses alanlarında maksimum performans değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, pvc bariyer, kurşun bariyer gibi yalıtım malzemelerin birleşimi ile sesin yalıtımında daha iyi performans sunar. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımında kullanılırlar.

Akustik Piramit Süngerler
Akustik Yanmaz Düz süngerler
akustik yanmaz yumurta süngeri

Çok çeşitli uygulama alanlarına sahip olan yanmaz akustik sünger, mekanik dairelerde, tekne yalıtımında, jeneratör dairelerinde, kompresör kabinlerinde, yaz izolasyonların da yani kısacası ses yalıtımı gereken tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca disko, restoran, konser, toplantı salonları, akustik çözüm gereken her yerde kullanılabilir.

yanmaz akustik sünger
akustik yanmaz piramit süngerler
yanmaz akustik sünger-+

Yanmaz özelliğe sahip yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olarak üretilen yanmaz akustik süngerler, ısı ve alevle teması sonucu akıcı damlacık oluşumuna imkan tanımaz. Ağır metal içermeyen bu ürünler nem aldığında küflenme yapmaz. Klima sanayinde, otomobil sanayinde, inşaat sanayinde, marin sanayinde diğer yalıtım malzemeleriyle veya yalın olarak da kullanılabilirler.