Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger, ses yutum performansı yüksek akustik ses yalıtım süngeridir. Tek başına yankıyı engelleyerek insan kulağına gelen seslerin daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Akustik Yumurta Sünger Teknik Özellikleri

Ebatlar : 100cm x 100cm özel olarak 50cm x 50cm üretilebilir.
Ham madde : Poliüretan
Model : Kendinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Yoğunluk : Standart 50DNS olmak üzere 70DNS ve 90DNS üretilebilir.
Kalınlık : 2cm, 3cm, 4cm ve 5cm
Renk: Yanmaz yumurta sünger siyah renkte, akustik yumurta sünger ise antrasit renktedir. İstenirse farklı renklerde yüzeyi flok kaplama yapılarak renkli akustik yumurta sünger üretilebilir.

Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Yumurta sünger fiyatları kalınlık, ebat, renk, yoğunluğa göre belirlenmektedir. Metraja göre özel olarak fiyat teklifi almak için bize mail atabilirsiniz. Perakende olarak depo satışlarımız mevcuttur. Depomuzdan temin edebilirsiniz. Yüksek metrajlı alımlarda kargo alıcıya ait olmak üzere sipariş verebilirsiniz.

akustik yumurta süngeri

Akustik Yumurta Sünger

kendinden yapışkanlı yumurta sünger

Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger

yanmaz yumurta süngeri

Yanmaz Yumurta Sünger

Renkli Akustik Yumurta Sünger

Renkli Akustik Yumurta Sünger

Viyol – Yumurta Sünger

Akustik ses izolasyonu uygulamalarında kullanılması gereken yumurta süngerler bariyerli olarak kullanıldığında daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Bariyerin ses kesiminde yüksek oranda etkisi olması sayesinde akustik malzeme ile birlikte kullanıldığında akustik ses yalıtım değeri artmaktadır. Genellikle stüdyo, müzik odası, akustik dublaj kabini, radyo odası, ses kayıt odası gibi ortamlarda tercih edilir. Bu sayede yapılan ses kaydı daha kaliteli hale gelmektedir. Eğer izolasyon sağlanması isteniyorsa makine dairesi, jeneratör kabini, chiller soğutma grubu gibi alanlarda bariyerli modeli kullanılır.

Yumurtalı Viyol Ses Yalıtım Süngeri

Yumurtalı Viyol Ses Yalıtım Süngeri

Yumurta Ses Yalıtımı

Yumurta Ses Yalıtımı

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Yumurta Sünger Nasıl Uygulanır?

Akustik viyol sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı yumurta sünger kullanabilir veya solid bazlı sıvı akustik sünger yapıştırıcı tercih edilerek yapıştırıcı bölgeye rulo fırça ile sürüldükten sonra malzeme uygulanır. İki uygulamada da etkili sonuç almak için uygulama yapılan alanın kuru ve temiz olması gerekir.

yumurta viyol sünger ses yalıtım nasıl uygulanır
yumurta sünger nasıl uygulanır
akustik yumurta viyol sünger uygulaması