Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent sünger, labirent şeklinde bir yüzeye sahip ses geçirmez bir süngerdir. Labirent sünger, yüksek ses yutma katsayısına sahip bir tür ses emici süngerdir.

Akustik Labirent Sünger Teknik Özellikleri

Ebatlar : 100cm x 100cm özel olarak 50cm x 50cm üretilebilir.
Ham madde : Poliüretan
Model : Kendinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Yoğunluk : 70 kg/m3 yoğunluk.
Kalınlık :  40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
Renk: Yanmaz labirent sünger siyah renkte, akustik labirent sünger ise antrasit renktedir. İstenirse farklı renklerde yüzeyi flok kaplama yapılarak renkli akustik labirent sünger üretilebilir. Ses emici özellikte yanmaz, alev almaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir.

Akustik Labirent Sünger Fiyatları

Labirent sünger fiyatları kalınlık, ebat, renk, yoğunluğa göre belirlenmektedir. Metraja göre özel olarak fiyat teklifi almak için bize mail atabilirsiniz. Perakende olarak depo satışlarımız mevcuttur. Depomuzdan temin edebilirsiniz. Yüksek metrajlı alımlarda kargo alıcıya ait olmak üzere sipariş verebilirsiniz.

LABİRENT SÜNGERİ

Akustik Labirent Sünger

kendinden yapışkanlı labirent süngeri

Kendinden Yapışkanlı Labirent Sünger

LABİRENT SÜNGERİ

Yanmaz Labirent Sünger

renkli labirent akustik sünger

Renkli Akustik Labirent Sünger

Labirent Sünger

Akustik labirent süngerin ,teknik özellikleri Yanıcı olmayan bir işlevi vardır ve alevle temas halinde damlacıklar oluşturmaz. Temizlik gerektirmez, nem tutmaz ve küflenmeye neden olmaz. Biçimlendirmesi kolay, esnek ve kullanımı kolaydır.

Düşük frekans bandında olduğu kadar orta ve yüksek frekans bantlarında da etkilidir.  Ağır Epdm gürültü bariyerleri, bondex süngerler ve düz ses emici süngerler ile kullanılabilir. Genellikle stüdyo, müzik odası, akustik dublaj kabini, radyo odası, ses kayıt odası gibi ortamlarda tercih edilir. Bu sayede yapılan ses kaydı daha kaliteli hale gelmektedir. Eğer izolasyon sağlanması isteniyorsa makine dairesi, jeneratör kabini, chiller soğutma grubu gibi alanlarda bariyerli modeli kullanılır.

yanmaz sünger

Labirent Ses Yalıtım Süngeri

LABİRENT SÜNGERİ

Labirent Ses Yalıtımı

yanmaz sünger

Akustik Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Labirent Sünger Nasıl Uygulanır?

Akustik labirent sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı labirent sünger kullanabilir veya solid bazlı sıvı akustik sünger yapıştırıcı tercih edilerek yapıştırıcı bölgeye rulo fırça ile sürüldükten sonra malzeme uygulanır. İki uygulamada da etkili sonuç almak için uygulama yapılan alanın kuru ve temiz olması gerekir.

labirent sünger nasıl uygulanır
labirent sünger nasıl uygulanır