Kauçuk Levha

Kauçuk levha, zeminlerde parke ve şap altında kullanabileceğiniz titreşimli ve darbeli sesleri engelleyen zemin ses yalıtım malzemesidir. Ayrıca çalışma alanlarındaki pürüzlü yerleri tamamı ile kapatarak tam bir izolasyon sağlamaktadır.

Kauçuk Şilte Özellikleri

Ebat : 64cm x 94cm
Kalınlık : 3mm ile 10mm değişiklik gösterebilir.
Renk : Siyah
Kırılmada uzama : %40
Kullanım sıcaklık aralığı : -30C ila -80C
Yüzey aralığı : 4,27 kg/m2
Ham madde : Kauçuk Granül
Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Kauçuk Levha Fiyatları

Kauçuk levha fiyatı almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kauçuk Levha

Kauçuk Levha

Şap Altı Ses İzolasyon Malzemesi

Kauçuk levha birçok alanda kullanılır ancak etkisini daha etkili görmeniz açısından bina inşaatı sırasında şap atılmadan önce kullanılması daha uygundur. İnşaat akustiğinde darbe ve titreşim sönümleyicisi olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte makinelerin çalışma sistemlerini bozmayacak şekilde ayak kısımlarından zemine ulaşan alanlarına serilerek de verim alınabilir.

Şap Altı Ses İzolasyon Malzemesi
Parke Altı Ses İzolasyon Malzemesi
Zemin ses yalıtımı

Kauçuk Şilte Nasıl Uygulanır ?

Rulo halinde olduğu için kolaylıkla serilip kullanılabilir. Fazla gelen kısımlar için malzemeyi maket bıçağı ile kolaylıkla kesebilirsiniz. Yapıştırılması gereken kısımlar için akustik sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Kauçuk levha uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken husus uygulandığı zeminle arasında boşluk kalmamasıdır. Bunun için parke altında kullanılması gerekirse yapıştırmanız daha etkili olacaktır.

Kauçuk Şilte
Zemin Ses Yalıtım Malzemesi
Kauçuk Şilte Fiyat