Akustik Panel

Akustik panel duvar ve tavan kaplamayla birlikte ortam içinde masa üzerinde kullanılabilecek farklı modellere sahiptir. Ahşap ve kumaş kaplı 2 farklı akustik panel ürünlerimiz mevcuttur. Akustik ses yalıtımı yapılacak alana uygun şekilde panel tercih edilir.
Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel

İçinde cam yünü kullanıp görünür yüzeyine akustik kumaş kaplanan bu paneller yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık estetik bir görünüm elde etmek amacıyla üretilmektedir. 2 ve 4 cm standart kalınlık olmak üzere 60cm x 60cm, 60cm x 120cm vb. 60 ve katları olmak üzere ebatlarda üretilir. Eğer farklı ölçülerde isteniyorsa proje bazlı çalışmalarda özel ölçüler yapılabilir. Yüzeyinde kullanılan akustik kumaşlar darbeye ve aşınmaya dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlanır.

Akustik Paneller

Yüzeyi kumaş kaplı olup farklı modellerde de akustik panellerimiz mevcuttur. Bunlar; akustik baffle, yüzer tavan paneli (kanopi), ledli akustik tavan paneli, akustik paravan, masa seperatörü (seperasyon paneli) dir.

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Paravan

Akustik Paravan

Akustik Ahşap Panel

Ahşap panel akustik ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan üründür. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve ses kalitesini en yukarılara çıkaran kaplama ürünleridir..