Akustik Ahşap Paneller

Akustik ahşap paneller, güçlü ses emme performansı, dayanıklılığı ve zarif görünümü ile akustik ve estetik ihtiyaçlarınızı karşılar.

Asma tavan, bölme duvar ve duvar kaplama uygulamalarında kullanılan bu paneller, gürültü azaltma ve yankılanma kontrolü için iyi bir seçenektir.

akustik ahşap ses yalıtım izolasyon paneli fiyatları

Akustik Ahşap Panel

Çok çeşitli ebatlarda, şekillerde ve renklerde üretilebilen akustik paneller, ortama göre belirgin bir biçimde etkili ses kontrolü oluşmasına olanak tanır.

Akustik ahşap paneller, asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme uygulamalarında sıkça kullanılır. Uzun ömürlü, darbeye dayanıklı, çevre dostu bir ürün olması sebebiyle kullanımı oldukça yaygındır.

akustik ahşap ses yalıtım izolasyon paneli

Akustik Ahşap Kaplama

Akustik ahşap paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik ahşap paneller ses yutum özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekana akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarına engel olur. Gürültüyü emerek yansıtır ve sesin daha kaliteli gelmesini sağlar. Yüzeyi derzli ve deliklidir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Organizasyon fuarları, telekonferans salonları, kongre salonları, düğün salonları, ofis, konferans salonları, toplantı odaları, sinema salonları vb. bir çok mekanda kullanılır. Akustik düzenleme ve ses yalıtım amaçlı kullanılan akustik ahşap paneller dekoratiftir. Ses yutum özelliğine sahiptir. Derzli ve delikli modelleri mevcuttur.