Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik  Halı ; Titreşim, darbe kaynaklı ve hava doğuşumlu sesleri izole eden, mekanlardaki ses ve titreşim sorunlarını gideren, tabanı pvc ve poliüretan köpükten elde edilen akustik ses yalıtım halısı’dır.

Kauçuk Tabanlı Halı Özellikleri

  • Su geçirmez.
  • Su ile yıkanabilir.
  • Leke tutmaz ve kolayca temizlenebilir.
  • B1 standardındadır yanmaz ve alev almaz.
  • Yapıştırıcı gerekmeden uygulaması yapılır.
  • Poliüretan malzemeden üretilir.
  • Küflenmez ve antibakteriyeldir.
KAUÇUK TABANLI AKSUTİK HALI

KAUÇUK TABANLI AKSUTİK HALI

KAUÇUK TABANLI AKSUTİK HALI FİYATLARI
AKUSTİK HALI
KAUÇUKLU HALI
AKUSTİK HALI FİYATLARI

Kauçuk Tabanlı Halı

Üst kat işyerleri vb. Böyle yerler varsa ayaklarınızın çarpmalarından rahatsız olabilirsiniz. Bu durumda üst katınıza sorabilir ve kauçuk tabanlı halıların kullanılmasını tavsiye edebilirsiniz. Çözüm akustik halıdır, başka bir çözüm yoktur. Sadece bu halılar sesi ve titreşimi engelleyebilir. Uzun süre temizlik yapılmadan kullanılabilir ve leke bırakmaz.

Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir.

TOPLANTI ODASINDA AKSUTİK HALI
AKUSTİK HALI KULLANIM ALANLARI
KAUÇUKLU HALI ÖZELLİKLERİ

Akustik Halı Kullanım Alanları

Akustik halı konferans salonları, sinemalar vb. gibi mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Otellerde seslerden dolayı rahatsızlık yaşanmaması için akustik halı kullanılır. Kısaca kullanım alanı geniştir.

Sinema ve Tiyatro Salonlarında; Konferans, Konser ve Kongre Salonlarında; Ticaret Merkezlerinde; Fabrikaların Yönetim Ofislerinde; Havaalanlarında; Fuarcılık Sektöründe; Ofis Mekanlarında; Oteller ve Yönetim Ofislerinde; Banka Yönetim Binaları ve Şubelerinde; Devlet Dairelerinde kullanılabilir.