Yüzer Tavan Paneli

Yüzer tavan paneli, kumaş kaplı camyünü panellerden yapılmıştır. Yüzer tavan, sesin yalıtılmasına ve düzenlenmesine yardımcı olan dekoratif bir ses yalıtım ürünüdür.

Yüzer Tavan Paneli Özellikleri

Yüzer tavan iç hammaddesi olarak 95 Kg / m3 yoğunlukta cam yünü tercih ederiz. Yerli malzeme kullanıp, ısı ve akustik ses yalıtımı sağlayan malzeme üretiriz. Yüzeyde yankı giderici akustik kumaş kullanarak, kumaşın farklı dokusundan dolayı mekanda benzersiz bir duruş ve estetik görünüme sahip olacaksınız.

yüzer tavan TASARIMI

Akustik Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde ortamınıza dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerini de giderecek bir üründür.

YÜZER TAVAN PANELLERİ
YÜZER TAVAN PANEL MODELLERİ
TAVAN PANELLERİ
RENKLİ TAVAN PANELLERİ

Yüzer Tavan Paneli

Yüzer tavanlar, özel cihazların tavandan sarkıtılarak sesin kuvvetli olduğu ortamlarda gürültü girişimini önlemek ve yankı yalıtımı sağlamak için kullanılır. Yüzer tavan yüzeyi, istenilen rengi sağlayabilen ses geçirmez kumaş ile kaplanmıştır. Örneğin iş yerinizde, çağrı merkezinizde veya alışveriş merkezinizde vb. Çevrede çok sayıda insanın olduğu yerlerde, sesler birbirine karışacak ve bu da ses kafa karışıklığına neden olacaktır.

Bu sorunu gidermek için kullanılan yüzer tavan aynı zamanda bir yankı giderme ürünüdür. Uygulama ortamında yankı ve zil sesi gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Yedek kalınlık 20 mm-40 mm’dir. Yapısı cam yünüdür. İstediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

YÜZER TAVAN RENKLERİ
TAVAN DEKORASYONU