Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin köpüğünden imal edilen akustik süngerler BASF marka , Basotect melamin süngerler termoset polimerden yapılmış esnek, açık hücreli bir köpüktür. Yankı oluşumunu ve orta frekanstaki sesleri kesmek için ses yalıtımı uygulamalarında kullanılır. Antibakteriyel özellikte olduğu için hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez.

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Basotect sünger fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için istediğiniz kalınlık, renk, desen ve ebadı bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Yapmak istediğiniz akustik ses yalıtım uygulamasında kullanılması için detay bilgisine sahip değilseniz bilgi alabilir ve böylece fiyat istediğinde bulunabilirsiniz.

Basotect Düz Sünger Fiyatları

Basotect Düz Sünger

Basotect Sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect Piramit Sünger Fiyatları

Basotect Piramit Sünger

Basotect Special Sünger Fiyatları

Basotect Special Sünger

Basotect Yumurta Sünger Fiyatları

Basotect Yumurta Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Basotect Melamin Sünger

Kendinden Yapışkanlı Basotect Sünger

Basotect sünger Hiçbir şekilde alev almaz olması kullanım alanını daha da genişletir. Farklı renk, yüzey formu, kalınlık, yoğunluk ve modelde üretilebilmektedir. Çok narin ve hafif bir malzemedir. Bu sayede uygulama kolaylığı ve uygulama hızı artmaktadır. Tavanda veya duvarda kullanarak engellerden geçmek isteyen ve mekan içerisinde rahatsızlık veren seslerin önüne geçebilirsiniz.

BASOTECT SÜNGER
MELAMİN SÜNGER

Basotect Ses Yalıtımı

Basotect süngerler ses ve yankı emilim gücüne sahip bir malzemedir. Ancak çok yüksek seslerde etkili olamaz. Bunun için beraberin ses yalıtım malzemesi olan ağır epdm bariyer kullanılmalıdır. Uygulama ve kullanım kolaylığı açısından lamine edilmiş bir şekilde bariyerli basotect süngerler üreilmektedir. Açık alan ofisler, Hidrofor odası ses izolasyonu, jeneratör odası ses izolasyonu, duvar ses izolasyon ve tavan ses izolasyon uygulamaları gibi sesin kesilmesi istendiği her alanda kullanılabilmektedir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER FİYATI
MELAMİN SÜNGER