Akustik Panel Kaplama

Akustik panel kaplama, kumaş kaplı ahşap ve Heraklite ahşap yününden elde edilen akustik kaplama ürünleridir. Her birinin farklı teknik özellikleri, ses dağılımı veya yutma değeri vardır. Duvar ve tavandaki yankıları göz önünde bulundurun, uygun bir yerde kullanın. Akustik panellerimiz masa, duvar ve tavanların dış cephelerinde, ortamın iç kısımlarında ve tavandan sarkmada kullanılmaktadır. Bunlar bölmeler, ekranlar, yüzer tavanlar, bölmeler vb. Akustik bir malzemedir.

Akustik Panel Kaplama Fiyatı

Panel kaplama işlemlerinde en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz firmamızı arayarak hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

AKUSTİK PAENL KAPLAMA
AKUSTİK KUMAŞ PAENL KAPLAMA

Kumaş Panel Kaplama Kullanım Alanları

Sinema, tiyatro, konferans salonu, kültür merkezleri, müzik odası, ev sineması vs. gibi alanlarda dekorasyon çok önemlidir. Dekorasyon kadar önemli olan bir diğer husus ise ses yalıtımıdır. Ses yalıtımı yaparken kullanılan malzemeler dikkatli bir şekilde seçildiğinde kesinlikle her ikisini bir arada yakalamak mümkündür. Yüksek frekanslı sesleri %90 dolayında, düşük frekanslı sesleri ise tamamen kesmeye yardımcı olan akustik süngerler, müşteri talebi doğrultusunda farklı renk kumaşlarla tamamlanarak en güzel şekilde uygulama aşamasına geçilir. Bu da sonuçların mükemmel olmasını sağlamakla birlikte ortamlarda daha rahat seslerin duyulmasını ve çevreden gelecek sesleri engeller.

Akustik panellerin kullanıldığı ortam çok yüksektir. Kayıt stüdyosu, müzik odası, piyano odası, ses kayıt odası, açık ofis, çağrı merkezi, tiyatro salonu, TV yönetmen odası, yayın odası, seminer salonu, opera binası, ev sinema odası gibi birçok kullanım alanına sahiptir.

KUMAŞ KAPLAMA FİYAT
PANEL KAPLAMA FİYATI
PANEK KAPLAMA KUMAŞ RENKLERİ
KUMAŞ KAPLAMA SES YALITIM