Akustik Karo Halı

Akustik Karo Halı 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC, bitümen vb. tabanlı, bukle, velur, keçe olmak üzere birçok farklı seride ve renkte seçenek sunmaktadır. Ticari mekanlarda hassas elektronik ekipmanların kullanılıyor olması, döşeme kaplamasının üstünde yüründükçe statik elektrik yaymasına neden olur.

Akustik Karo Halı Özellikleri

Ebat : 50cm X 50cm
Kalınlık : 8 mm
Renk : Siyah – Gri – Mavi – Kırmızı – Kahverengi
Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Akustik Karo Halı Fiyatları

Akustik Karo Halı

Akustik halı
Karo halı
akustik karo halı fiyat

Statik elektriğin belli bir değerin üzerine çıkması halinde insan vücuduna ve insan sağlığına zarar verir. Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korur. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki çalışma verimliliğinin arttırılması ve ses kontrolünün sağlanması açısından önemli bir yere sahiptir.

Akustik Karo Halı Ses Yalıtımı

50×50 cm. ebatlarındaki karo halılar kendinden tabanlı olmaktadır. En iyi performans gösteren polyamid (PA) ipliğine sahip karo halılarda renk solması olmadığı gibi, yoğun kullanılan bölgeler ile az yoğun kullanılan bölgeler arasında renk farklılıkları görülmüyor. Kir-leke gizleyen ve bunlara direnç gösteren karo halılar, endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı olup koku, nem ve rutubet yapmıyor.

akustik karo halı
karo halı
karo halı

Her yönden avantajlı olan karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabiliyor.