Akustik Paravan

Akustik paravan bölme duvar olarak düşünülebilir. Genelde iş yerlerinde, çağrı merkezlerinde ve ofislerde vb. yerlerde ses karmaşasını önlemek amacıyla kullanılır. Akustik paravan ile alanları istediğiniz şekilde bölümlendirebilirsiniz. Ses akustiği sağlayan akustik paravanlar dekoratif bir üründür. I. Sınıf kalitede üründür. Akustik paravanlar dekoratif bir şekilde kullanılır. Ses karmaşasını önlemek için ve alanı bölümlendirmek amacıyla kullanılır. Farklı renk seçenekleri vardır. Ofislerinize göre uygun bir şekilde üretilebilir.

Akustik Paravan Özellikleri

Ebatlar – 600*1800 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.
Kalınlık – 40 mm
Akustik – NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

Akustik Paravan

Akustik Paravan

AKUSTİK PARAVAN FİYATLARI
AKUSTİK-PARAVAN
AKSUTİK PARAVAN RENKLERİ

Ara Bölücü Paravan

Çağrı merkezi gibi vb. çalışan sayısı çok olan mekanlarda konuşma sesleri yoğun olur. Bu konuşma sesleri ve yankı gibi problemlerin giderilmesi amacıyla akustik paravan kullanılır. Akustik paravan sayesinde mekanlarınız da alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Tasarımı ve renk seçenekleri ile ortamda şık bir görüntü sağlar. Eko ve uğultu gibi problemler ortadan kalkar. Ses karmaşası engellenir.

AKSUATİK PARAVAN FİYAT
AKUSTİK PARAVANI
SES EMİCİ PARAVAN

Yüzeyinde ses emici özellikte akustik bir kumaş bulunmaktadır. Bu kumaş sayesinde istenildiği renklerde elde edilebilir. Akustik paravan sayesinde masaları ve alanları istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.