Akustik Perde

Akustik Perde; ses yutma özelliği olan, ses yankılanmasını engelleyen ve ses yalıtımı sağlayan perdelerdir. Özel apreli  akustik kumaş altında diğer özel katmanlar kullanılarak yapılır. Günümüz metropoliteninde kontrolden çıkmakta, uyuma, öğrenme, üretkenlik ve yaşam kalitemizi olumsuz etkilemektedir. Akustik perde sistemi; en iyi yol, bu tür gürültü kirliliğini önlemenin yanı sıra ses tanımayı engellemek ve daha iyi yaşam alanları oluşturmaktır.

Akustik Ses Yalıtım Perdesi

Akustik ses yalıtım perde, kumaş ve izolasyon malzemeleri kullanırken ve uygularken, uygulanan alanın yapısına bağlı olarak ses iletim genliğini% 40 ila% 85 oranında azaltacaktır.  Zengin renklerin yanı sıra ses dalgalarını kırma ve yansıtmama özelliğine de sahiptir.

AKUSTİK PERDE MODELLERİ

Ses Yalıtım Perdesi Fiyatları

Akustik perdelerin (ses geçirmez perdeler veya ses yalıtım perdeler olarak da adlandırılır) fiyatını belirlemek için öncelikle mekanı ölçülerini belirlemek gerekir. Çünkü farklı mekanlarda ihtiyaç duyulan akustik perde modelleri de farklı olacaktır. Alanın büyüklüğü, perdedeki katman sayısı gibi unsurlar fiyatı etkiler. Detay bilgi için  iletişime geçebilirsiniz.

AKUSTİK PERDE KULLANIM ALANLARI

ses yalıtım perdesi
AKUSTİK PERDE
AKSUTİK PERDE
AKUSTİK PERDE FİYATI

Akustik Perde Sistemleri; spor salonları, restaurantlar, eğlence mekânları, eğitim tesisleri, çok amaçlı salonlar, müzik kayıt odaları, ofisler, hastaneler, kafeler, toplantı odaları, evlerde ve otellerde kullanıla bilmektedir. Bu kullanım alanlarında dışarıdan gelecek her türlü gürültü ve ses kirliliğinin istenmediği, aynı zamanda perdenin kullanılacağı alandaki sesinde dışarıya çıkmasını önlemek için sizlere iyi bir ses yalıtımı ve akustik kontrol sunmaktadır.

AKUSTİK PERDE RENKLERİ
ASKUTİK PERDE
SES YALITIM PERDE FİYATI

Akustik perde temizliği işinin çamaşır makinesinde yapılması ancak perdenin parçalı olması halinde düşünülebilir. Bu durumda perdenin yıkama kapasitesi 10 kilo veya daha fazla olan bir makinede yıkanması mümkündür. Yıkama suyu sıcaklığı 20 derece civarında olmalıdır. Ayrıca perde çok çok az sıkılmalıdır, aksi takdirde üretiminde kullanılan akustik sünger özelliğini kaybedebilir.

SES EMİCİ PERDELER
SES YALITIM PERDE FİYATLARI
SES YALITIM AKSUTİK PERDELER
EVDE SES YALITIM PERDELERİ
PERDE FİYATLARI
SES YALITIM PERDE RENKLERİ