Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandı, ses köprüsünü ortadan kaldırarak duvarın ses yalıtım performansını iyileştirir. Hafif bölme sisteminde kullanılan tüm metal profiller, sistem performansı için çok tehlikeli ses köprüleri haline geliyor. Profilin tüm yüzeylerinin sağlam-katı teması için S3 alçıpan profil bantları (“profil profil”, “profil alçıpan”, “profil duvar / tavan” gibi) ile kaplanarak gürültü köprülemesi önlenebilir.

Ses Yalıtım Bandı Özellikleri

  • Kalınlık : 3m ve 6m.
  • Genişlik: 5cm.
  • Renk:  Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır.
  • Yanmazlık : Alev almaz/ yanmazlık özelliği yoktur.
  • Yoğunluk : 15 ile 25 Kg / m³. Maksimum emilim için yüksek densite.
AKUSTİK BANDI

AKUSTİK BANDI

SES YALITIM BANDI
YAPIŞKAN SES YALITIM BANDI

Alçıpan Profil Bandı

Arkası çift taraflı kendinden yapışkanlı bant kullanılan etiketli elastomerik yalıtım kauçuğu köpüğünden üretilmiş akustik aksesuar malzemelerdir. Kenar bantları olarak bilinen elastomerik kauçuk bantlar ses izolasyonunun kenar aksesuarlarındandır.  İhtiyaca göre çeşitli boyut ve kalınlıklarda üretilebilmektedir.

SES YALITIM BANDI
SES İZOLASYON BANDI FİYATLARI
Kauçuk Ses Yalıtım Bandı

Kullanımı, ses yalıtım bantları açık levha bölme ve giydirme duvar yapımında çelik sac profillerin altına yapıştırılır. Hafif ara bölme duvar sistemlerinde kullanılan metal profiller sistem performansı için ses köprüleri meydana getiriyor. Bu nedenle ses yalıtım bantları ses köprülerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır.

ses yalıtım badnı
BANDIN FİYATLARI
kauçuk ses yalıtım bandı