Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan Ses Yalıtım Malzemesi, Şap altı uygulamalarında başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadırlar. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri, elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir. Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Bondex Süngerpan
Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan Ses yalıtım malzemesi Echobone % 80 % 90 Ses Yalıtımı Sağlar. Echobone Bondex Ses Yalıtımı Malzemesi fiyatları ise M2 Olarak Hesaplanır. Echobone Bondex Türkiye’nin Her Yerine Kargo İle Gönderim İmkanımız vardır. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Süngerpan nerede kullanılır? Echobone Bondex Teknik Bilgiler; İnşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılırlar.

Bondex Süngerpan
Bondex Süngerpan

Süngerpan; Sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar. Bondex Süngerpan Birinci Sınıf Ürünlerden Elde Edilmiş Kırpıntı Ve Atık Kumaş Ve Sünger Ürünlerinden Yapılır. Yani normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birleştirilmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses yalıtım malzemesidir. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Yüksek ses izolasyonu sağlayan süngeri ve en çok uygulamalarda kullanılan yalıtım süngeri bondeks rebonded süngerpan.