Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, akustik ses yalıtımı uygulamalarında kullanıma uygun akustik ses yalıtım süngeridir. Plaka halinde üretildiği için uygulamalarını kolaylık yapabilirsiniz. Mekan içinde oluşan uğultuyu engellemek, ses kayıt odalarında ses kalitesini arttırmak isterseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. İzolasyon değerini arttırmak isterseniz ağır ses bariyeri ile lamine edilerek kullanılabilir.

Akustik Piramit Sünger Teknik Özellikleri

Ham madde : Poliüretan köpük
Yoğunluk : Standart 50DNS olmak üzere 70DNS ve 90DNS üretilebilir.
Ebatlar : Standart – 100cm x 100cm , Özel Üretim – 50cm x 50cm
Kalınlık : 4cm, 5cm ve 7cm
Renk : Akustik – Antrasit, Yanmaz – Siyah, Renkli – İstenilen Flok Renklerinde yapılabilir.

Akustik Piramit Sünger Fiyatları

Malzemenin kalınlık, ebat, yoğunluk, renk ve kenar detayına göre özel olarak fiyatlandırılır. Projenize uygun fiyat teklifi istiyorsanız lütfen detay belirterek mail atınız.

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Akustik Piramit Sünger

kendinden yapışkanlı akustik piramit sünger

Kendinden Yapışkanlı Piramit Sünger

yanmaz piramit sünger fiyatları

Yanmaz Piramit Sünger

renkli akustik piramit süngerleri

Renkli Akustik Piramit Sünger

Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Ses yutumu sağlayan görünüş açısından da şık ve estetik bir yapıya sahip olan piramit süngerler duvar, tavan kaplama ve akustik kabin içinde kullanılabilir. Evinizde, ofisinizde, stüdyo müzik odalarında, ses kayıt odası, ofis, toplantı salonu ve daha birçok alanda kullanılır. Ses izolasyonu yapılması gereken alanlarda bariyerle lamine edilen bariyerli yanmaz akustik süngerler kullanılır. Bu sayede sesin daha fazla kısmı engellenerek ses geçişinin önüne geçilir.

piramit ses yalıtım süngeri
yanmaz piramit ses yalıtım süngeri
akustik piramit ses yalıtım süngeri

Akustik Piramit Sünger Nasıl Uygulanır ?

Süngerler esnek bir yapıya sahip olduğu için kolay uygulanır. Plaka halinde bulunan bu süngerler çift tarafı bant veya akustik sünger yapıştırıcısı ile uygulanabilir. Kendinden yapışkanlı süngerlerde arka yüzeyinde bulunan yapıştırıcının kağıdını çıkarıp temiz ve kuru olan yüzeye uygulanır. Onun haricinde sünger yapıştırıcısını yüzeye sürüp ardından süngeri uygulayabilirsiniz. Fazla veya eksik gelen kısımlar için süngeri maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.

piramit süngeri nasıl uygulanır
piramit sünger ses yalıtımı nasıl yapılır
akustik piramit sünger uygulanması