Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Ortak komşu duvar ses yalıtımı, duvarlar arasında rahatsız edici seslerin geçişini önlemek için kullanılır. Sesin bitişik duvarlardan dairenize önlemek istiyorsanız ses yalıtım uygulamalarına ihtiyacınız var. Ses yalıtım malzemesi normal duvarın mevcut yüzeyine uygulanır ve üzeri kaplanır. Ses, komşularla ortak duvardan dairenize sızar. Bu yeni binalarda çok yaygındır. İki daire arasındaki ince duvar nedeniyle, karşı komşular arasında ses sorunları artık çok yaygın. Ancak bu sorunun bir çözümü var.

komşu duvar ses yalıtım
ortak komşu duvar

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Ne İşe Yarar?  Yaz aylarında, sokakların ve komşuların sesleri, özellikle kapı ve pencereler açıkken, dayanılamaz bir çile haline gelir. Ancak komşuların görülüsünün gerçek kaynağı, ses geçirgen duvarlar ve döşemelerdir. Komşuların sesleri, araba kornaları, belki okul karmaşışı, yandaki binanın iş yerinden gelen sesler vs. günlük hayatta gereksiz seslerden kaçınmanın basit bir yolu var. İlk başta zor bir süreç gibi görünse de bundan sonra sağlayacağı konfor ve huzur düşünüldüğünde “ ses yalıtımı “gürültünün tek çözümü.

Ses Yalıtımı
Evlerde Ses Yalıtımı

Ortak Komşu Duvar Nasıl Yapılır

Uygulanması için aks rabid solid yapıştırıcıya ihtiyacınız var. Yapıştırıcıyı malzemenin uygulanacağı bölgeye çok fazla sürmeden, daha sonra çok uzun süre beklemeden uyguluyoruz. Firmamız ses yalıtımı uygulamaları ve ürün satışı yapmaktadır. Kendinizde yapabileceğiniz uygulama için malzeme siparişi alabilir ya da ürün montaj uygulaması için uygulama talep edebilirsiniz.

komşu duvar ses yalıtım
komşu duvar ses yalıtım

Ortak Komşu Duvar Malzemeleri