Renkli Akustik Sünger

Renkli Akustik sünger, Yankıları ve ekoyu azaltmak için mekanda akustik düzenlemeler sağlamak için kullanılırlar. Dezavantajlardan biri yanıcı olmasıdır. Ancak yanma tehlikesi olmayan ortamlar için oldukça kullanışlıdır. En büyük avantajı birçok renk seçeneğinin olmasıdır. Bu sayede her ortamda kullanılabilir ve istenilen tasarım oluşturulabilir. Renkli akustik süngerde piramit, yumurta, labirent, düz, vb. farklı yüzey formlarında modeller mevcuttur.

Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Renkli sünger fiyatları, kalınlık, ebat, renk, yoğunluğa göre belirlenmektedir. Metraja göre özel olarak fiyat teklifi almak için bize mail atabilirsiniz. Perakende olarak depo satışlarımız mevcuttur. Depomuzdan temin edebilirsiniz. Yüksek metrajlı alımlarda kargo alıcıya ait olmak üzere sipariş verebilirsiniz.

Renkli Akustik Sünger Nasıl Uygulanır?

Akustik renkli sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı renkli  sünger kullanabilir veya solid bazlı sıvı akustik sünger yapıştırıcı tercih edilerek yapıştırıcı bölgeye rulo fırça ile sürüldükten sonra malzeme uygulanır. İki uygulamada da etkili sonuç almak için uygulama yapılan alanın kuru ve temiz olması gerekir.

RENKLİ AKSUTİK SÜNGERLER
RENKLİ AKSUTİK SÜNGERLER